text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 225/40 R18 RFT K117B 88Y Ventus S1 evo2ID EK000591773

Hankook 225/40 R18 RFT K117B 88Y Ventus S1 evo2ID: EK000591773

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.590 ден

Цена
7.100 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
- Vrhunske performanse pri upravljanju na suhim i mokrim podlogama

- Smanjen otpor kotrljanja

- Stabilan i ugodan pri velikim brzinama


 

Бренд Hankook
дијаметар 18
Висина 40
Ширина 225
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!