text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 225/45R17 91Y Ventus Prime 4 K135ID EK000573792

Hankook 225/45R17 91Y Ventus Prime 4 K135ID: EK000573792

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.980 ден

Цена
5.500 ден

-5% попуст со Diners Club!

Hankook не запозна со летниот новитет, генерација 4.Ventus Prime или Hankook K135 serije.Во споредба со стариот модел Ventus Prime 3, ветува посебни подобрувања во управува...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook не запозна со летниот новитет, генерација 4.Ventus Prime или Hankook K135 serije.Во споредба со стариот модел Ventus Prime 3, ветува посебни подобрувања во управувањето на возилото и повеќе поминати километри. 

Ознаки: Потрошувачка C, Запирање А, Бучавост 69 dB

Автомобилските гуми се произведени во тековната летна сезона во фабриките на Ханкок во Унгарија!

 Бренд Hankook
дијаметар 17
Висина 45
Ширина 225
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!