text.skipToContent text.skipToNavigation
KELLY WINTER ST 185/60 R14 82TIDEK000032532
Нашата најниска цена
1.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2020

Производител:KELLY TIRES
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:60
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:82T