text.skipToContent text.skipToNavigation
KELLY WINTER ST 185/65 R15 88TIDEK000037735
3.630,00 ден
Нашата најниска цена
2.200,00 ден
Производител:KELLY TIRES
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.10.2019

Производител:KELLY TIRES
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Kelly tires
Тип на производ Автомобилски гуми