text.skipToContent text.skipToNavigation
Kelly Tires KELLY ST2 195/65 R15 91TIDEK000206077
3.540  ден
Цена
2.655  ден
Kelly Tires пневматиците се дел од групацијата Goodyear. Се произведуваат во Франција, Полска и Словенија и веќе се докажани како одлични гуми во однос на цената и квалитетот.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.07.2020

Kelly Tires пневматиците се дел од групацијата Goodyear.


Се произведуваат во Франција, Полска и Словенија и веќе се докажани како одлични гуми во однос на цената и квалитетот.


Image

Вид на возило Лично возило
носивост 91
Сезона Летна
ширина 195
висина 65
дијаметар 15 "
Бренд Kelly
Тип на производ Автомобилски гуми