text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 155/70 R13 G FIT EQ+ 75TID EK000593904

Laufenn 155/70 R13 G FIT EQ+ 75TID: EK000593904

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.660 ден

Цена
2.500 ден

Laufenn by HANKOOK - made in Hungary ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Laufenn by HANKOOK - made in Hungary Бренд Laufenn
дијаметар 13
Висина 70
Ширина 155
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!