text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 175/70 R13 G FIT EQ+ 82TID EK000593911

Laufenn 175/70 R13 G FIT EQ+ 82TID: EK000593911

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.820 ден

Цена
2.600 ден

Laufenn by HANKOOK - made in Hungary ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Laufenn by HANKOOK - made in Hungary Бренд Laufenn
дијаметар 13
Висина 70
Ширина 175
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!