text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 195/60 R16C X FIT Van 99/97HID EK000594310

Laufenn 195/60 R16C X FIT Van 99/97HID: EK000594310

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.660 ден

Цена
5.300 ден

Laufenn 195/60 R16C X FIT Van 99/97H  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Laufenn 195/60 R16C X FIT Van 99/97H
Бренд Laufenn
дијаметар 16
Висина 60
Ширина 195
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!