text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 195/65 R16C 104/102T i FIT VAN LY31ID EK000573115

Laufenn 195/65 R16C 104/102T i FIT VAN LY31ID: EK000573115

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.901 ден

Цена
5.600 ден

Laufen бренд со производство во фабриката на Hankook во Унгарија, кој за цел има да ги задоволи очекувањата на средната класа на купувачи, како ценовно така и со својот квалитет. Одличен избор на "...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Laufen бренд со производство во фабриката на Hankook во Унгарија, кој за цел има да ги задоволи очекувањата на средната класа на купувачи, како ценовно така и со својот квалитет. Одличен избор на "value" гума, односно најдобар квалитет за вложените средства. Поризводство тековна сезона, повеќе информации секој работен ден на контакт телефонот 02 3202 900.
Бренд Laufenn
дијаметар 16
Висина 65
Ширина 195
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!