text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 195/70 R15C I FIT Van 104/102RID EK000594301

Laufenn 195/70 R15C I FIT Van 104/102RID: EK000594301

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.000 ден

Цена
4.700 ден

Laufenn 195/70 R15C I FIT Van 104/102R  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Laufenn 195/70 R15C I FIT Van 104/102R
Бренд Laufenn
дијаметар 15
Висина 70
Ширина 195
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!