text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 215/45 R17 S FIT EQ+ 91W (XL)ID EK000594303

Laufenn 215/45 R17 S FIT EQ+ 91W (XL)ID: EK000594303

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.790 ден

Цена
4.500 ден

Laufenn by HANKOOK - made in Hungary  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Laufenn by HANKOOK - made in Hungary Бренд Laufenn
дијаметар 17
Висина 45
Ширина 215
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!