text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 225/45R18V XL 95V i FIT+ LW31ID EK000573130

Laufenn 225/45R18V XL 95V i FIT+ LW31ID: EK000573130

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.650 ден

Цена
6.200 ден

Laufen бренд со производство во фабриката на Hankook во Унгарија, кој за цел има да ги задоволи очекувањата на средната класа на купувачи, како ценовно така и со својот квалитет. Одличен избор на "...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Laufen бренд со производство во фабриката на Hankook во Унгарија, кој за цел има да ги задоволи очекувањата на средната класа на купувачи, како ценовно така и со својот квалитет. Одличен избор на "value" гума, односно најдобар квалитет за вложените средства. Поризводство тековна сезона, повеќе информации секој работен ден на контакт телефонот 02 3202 900.
Бренд Laufenn
дијаметар 18
Висина 45
Ширина 225
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!