text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 225/70 R15C I FIT Van 112/110RID EK000594300

Laufenn 225/70 R15C I FIT Van 112/110RID: EK000594300

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.340 ден

Цена
6.000 ден

Laufenn 225/70 R15C I FIT Van 112/110R  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Laufenn 225/70 R15C I FIT Van 112/110R
Бренд Laufenn
дијаметар 15
Висина 70
Ширина 225
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!