text.skipToContent text.skipToNavigation

Laufenn 235/65 R16C X FIT Van 115/113RID EK000594297

Laufenn 235/65 R16C X FIT Van 115/113RID: EK000594297

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.810 ден

Цена
7.400 ден

Laufenn 235/65 R16C X FIT Van 115/113R  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Laufenn 235/65 R16C X FIT Van 115/113R
Бренд Laufenn
дијаметар 16
Висина 65
Ширина 235
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!