text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP44 Elite 3 195/65 R15 91TIDMK-44389
3.500  ден
Цена
2.450  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.07.2020

Производител: MATADOR
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 65
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 91T
Вид на возило Лично возило
носивост 91
Сезона Летна
ширина 195
висина 65
дијаметар 15 "
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми