text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP47 Hectorra 3 205/55 R16 91HIDMK-44414
4.000,00 ден
Нашата најниска цена
2.799,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

Производител: MATADOR
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 55
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 91H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми