text.skipToContent text.skipToNavigation

MATADOR MP92 Sibir Snow 225/40 R18 92V- DOT 2919IDEK000037928

MATADOR MP92 Sibir Snow 225/40 R18 92V- DOT 2919ID:EK000037928

6.240 ден
Цена
3.500 ден
Matador SibirSnow 225/40R18, Сезона: зимска, Ширина: 225, Висина: 40, Дијаметар: 18".  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.10.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:MATADOR
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:40
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:92V
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Matador
дијаметар 18
висина 40
ширина 225
Сезона Зимска
носивост 92
Вид на возило Лично возило