text.skipToContent text.skipToNavigation
Michelin PILOT SPORT 4 255/40 R19 100YIDEK000206795
23.200  ден
Цена
16.240  ден
Michelin PILOT SPORT 4 255/40 R19 100Y

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.04.2020

Michelin PILOT SPORT 4 255/40 R19 100Y
Вид на возило Лично возило
носивост 100
Сезона Летна
ширина 255
висина 40
дијаметар 19 "
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми