text.skipToContent text.skipToNavigation
Riken ROAD 175/65R14 82TIDEK000207014
2.895  ден
Цена
1.882  ден
Riken Tires-произведени во Србија, во актуелната понуда од сезоната. Квалитет кој е произведен во Европа за супер цена! Задоволително се однесуваат на влажен коловоз и релативно долг век на траење.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

Riken Tires-произведени во Србија, во актуелната понуда од сезоната. Квалитет кој е произведен во Европа за супер цена! Задоволително се однесуваат на влажен коловоз и релативно долг век на траење.
Вид на возило Лично возило
Сезона Летна
ширина 175
висина 65
дијаметар 14 "
Бренд Riken
Тип на производ Автомобилски гуми