text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 155/65R13 73Q ESKIMO S3+ MSID EK000037093

SAVA 155/65R13 73Q ESKIMO S3+ MSID: EK000037093

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.110 ден

Цена
2.890 ден

SAVA 155/65R13 73Q ESKIMO S3+ MS, Сезона: зимска, Ширина: 155, Висина: 65, Дијаметар: 13".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:65
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:73Q
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Sava
дијаметар 13
Висина 65
Ширина 155
Сезона Зимска
носивост 73
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!