text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 165/70R14 81T ESKIMO S3+ MSID EK000037087

SAVA 165/70R14 81T ESKIMO S3+ MSID: EK000037087

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.400 ден

Цена
3.090 ден

SAVA 165/70R14 81T ESKIMO S3+ MS, Сезона: зимска, Ширина: 165, Висина: 70, Дијаметар: 14".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:81T
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Sava
дијаметар 14
Висина 70
Ширина 165
Сезона Зимска
носивост 81
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!