text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 175/70R13 82T ESKIMO S3+ MSID EK000037099

SAVA 175/70R13 82T ESKIMO S3+ MSID: EK000037099

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.450 ден

Цена
3.190 ден

SAVA 175/70R13 82T ESKIMO S3+ MS, Сезона: зимска, Ширина: 175, Висина: 70, Дијаметар: 13".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:82T
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Sava
дијаметар 13
Висина 70
Ширина 175
Сезона Зимска
носивост 82
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!