text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MSIDEK000037118

SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MSID:EK000037118

4.970 ден
Цена
2.900 ден
SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MS, Сезона: зимска, Ширина: 195, Висина: 65, Дијаметар: 15".  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.10.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:91T
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Sava
дијаметар 15
висина 65
ширина 195
Сезона Зимска
носивост 91
Вид на возило Лично возило