text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 195/70R15C 104/102R ESKIMO LTID EK000411895

SAVA 195/70R15C 104/102R ESKIMO LTID: EK000411895

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.610 ден

Цена
5.190 ден

SAVA 195/70R15C ESKIMO LT Сезона:Зимска Ширина:195 Висина:70 Дијаметар:15  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
195/70R15C 104/102R ESKIMO LT
Бренд Sava
дијаметар 15
Висина 70
Ширина 195
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!