text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 205/55 R16 91V INTENSA HPIDMK-38247
4.600  ден
Цена
2.899  ден
Со Sava летните гуми ќе возите повеќе километри, а ќе заштедите на потрошувачката на горивото. Освен што ќе заштедите со нив ќе имате прецизна контрола во сите услови на патот, суви, влажни и ли...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.07.2020

Со Sava летните гуми ќе возите повеќе километри, а ќе заштедите на потрошувачката на горивото. Освен што ќе заштедите со нив ќе имате прецизна контрола во сите услови на патот, суви, влажни и лизгави коловози

 

 

Вид на возило Лично возило
носивост 91
Сезона Летна
ширина 205
висина 60
дијаметар 16 "
Бренд Sava
Тип на производ Автомобилски гуми