text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MSID EK000037112

SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MSID: EK000037112

4.480 ден
Цена
4.090 ден
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS, Сезона: зимска, Ширина: 205, Висина: 55, Дијаметар: 16".  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 30.08.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:91T
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Sava
дијаметар 16
висина 55
ширина 205
Сезона Зимска
носивост 91
Вид на возило Лично возило