text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 205/60R15 91H ESKIMO S3+ MSID EK000037064

SAVA 205/60R15 91H ESKIMO S3+ MSID: EK000037064

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.900 ден

Цена
5.690 ден

Производител:SAVA Сезона:Зимска Вид на возило:Автомобил Ширина:205 Висина:60 Дијаметар:15 Индекс на носивост и брзина:91H  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:91H
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!