text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 215/65R16 98H ESKIMO HP 2ID EK000326384

SAVA 215/65R16 98H ESKIMO HP 2ID: EK000326384

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.610 ден

Цена
5.190 ден

SAVA 215/65R16 98H ESKIMO HP 2, Сезона: зимска, Ширина: 215, Висина: 65, Дијаметар: 16".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Производител:SAVA - тековна сезона, Произведени во Полска
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:65
Дијаметар:16

Бренд Sava
дијаметар 16
Висина 65
Ширина 215
Сезона Зимска
носивост 98
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!