text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 225/45 R17 91Y INTENSA UHP2 FPID EK000281112

SAVA 225/45 R17 91Y INTENSA UHP2 FPID: EK000281112

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.450 ден

Цена
4.100 ден

-5% попуст со Diners Club!

Со Sava летните гуми ќе возите повеќе километри, а ќе заштедите на потрошувачката на горивото. Освен што ќе заштедите со нив ќе имате прецизна контрола во сите услови на патот, суви, влажни и ли...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 16.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Ново производство од тековната сезона! 

Апсолутно добар модел на гума, во однос платена цена за добиен квалитет. Со новиот дизајн на контактната површина Intensa UHP2 намален е aquaplanning, односно кочењето и управувањето на мокри коловози. Возењето на автопат на моделот UHP2 е тивко и убодно. Брендовите SAVA,DEBICA,FULDA,DIPLOMAT се произведуваат под покровителство на GOODYEAR во фабриките низ Европа: Франција,Германија,Полска,Словенија. Повеќе информации за гумите,секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.

Бренд Sava
дијаметар 17
Висина 45
Ширина 225
Сезона Летна
носивост 91
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!