text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 255/55R18 109H ESKIMO SUV 2 XLID EK000225075

SAVA 255/55R18 109H ESKIMO SUV 2 XLID: EK000225075

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

9.060 ден

Цена
8.290 ден

SAVA 255/55R18 109H ESKIMO SUV 2 XL, Сезона: зимска, Ширина: 255, Висина: 55, Дијаметар: 18".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Докажаниот квалитет на SAVA пневматиците доаѓа со нов дизајн за High Performance 2 (Eskimo HP2) моделот на контактната површина кој помага во многу побезбедно управување на возилото на влажни коловози и снег. Sava пневматиците се произведуваат под групацијата на GOODYEAR исто како и брендовите Debica,Dunlop,Kelly,Diplomat и FULDA. За повеќе информации околу автомобилските пневматици ве очекуваме да не контактирате на телефонскиот број 02 3202 900.
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Sava
дијаметар 18
Висина 55
Ширина 255
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!