text.skipToContent text.skipToNavigation

Sava 225/40R18 92V ALL WEATHER XL FPID EK000423354

Sava 225/40R18 92V ALL WEATHER XL FPID: EK000423354

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.410 ден

Цена
4.900 ден

Sava 225/40R18 92V ALL WEATHER XL FP  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Sava 225/40R18 92V ALL WEATHER XL FP
Бренд Sava
дијаметар 18
Висина 40
Ширина 225
Сезона Целогодишна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!