text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR SIGURA 175/65 R14 82TIDMK-40478
2.890,00 ден
Нашата најниска цена
2.023,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

Производител: TIGAR
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 175
Висина: 65
Дијаметар: 14
Индекс на носивост и брзина: 82T
Сезона Летна
Ширина 175mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 82
Тип на возила Лично возило
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми