text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR SYNERIS 205/55 R16 91/94WIDMK-40635
4.060,00 ден
Нашата најниска цена
2.842,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

Производител: TIGAR
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 55
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 91/94W
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми