text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR WINTERA 185/60 R15 88 T XLIDEK000037842
3.700,00 ден
Нашата најниска цена
2.250,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

Производител:TIGAR
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T XL
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 60
Дијаметар 15
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми