text.skipToContent text.skipToNavigation
TOYO Proxes CF2 195/65 R15 91HIDEK000204092
4.700  ден
Цена
3.290  ден
Јапонскиот производител "TOYO Tires" со своите дизајни на шара за поголемо триење при контакт со површината "Snowprox s943"," Snowprox s953", "Snowprox s954" и "Open Country" za SUV возилата се та...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.03.2020

Јапонскиот производител "TOYO Tires" со своите дизајни на шара за поголемо триење при контакт со површината "Snowprox s943"," Snowprox s953", "Snowprox s954" и "Open Country" za SUV возилата се таргетира кон преимум сегментот на потрошувачи.
Пневматиците на "TOYO Tires" од актуелната нова сезона , ексклузивно со понуда на нашата интернет страница по премиум цени. Понудата на пневматици од генералниот застапник за Toyo се произведени во актуелната сезона односно година.
Vrsta vozila Лично возило
дијаметар 15 "
Сезона Летна
ширина 195
висина 65
Бренд Toyo
Тип на производ Автомобилски гуми