text.skipToContent text.skipToNavigation

Toyo Tires Open Country H/T+ 245/65 R17 111HIDEK000033639

Цена
7.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 245
Висина:65
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 111H