text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes R40 SUV H/T+ 215/50 R18 92VIDEK000033631
Нашата најниска цена
9.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2020

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 215
Висина:50
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина:92V