text.skipToContent text.skipToNavigation

Toyo Tires Proxes T1R 205/50 R16 87 WID EK000033634

Toyo Tires Proxes T1R 205/50 R16 87 WID: EK000033634

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
5.190 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 50
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 87W