text.skipToContent text.skipToNavigation

Toyo Tires Proxes T1R 205/50 R16 87 WIDEK000033634

Цена
5.190 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 50
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 87W