text.skipToContent text.skipToNavigation

UNIROYAL 195/65R15H All Seasons Expert 2 (91)HID EK000530389

UNIROYAL 195/65R15H All Seasons Expert 2 (91)HID: EK000530389

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.240 ден

Цена
3.690 ден

UNIROYAL 195/65R15H All Seasons Expert 2 (91)H (C-B-B-72dB) (SK)  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
UNIROYAL 195/65R15H All Seasons Expert 2 (91)H (C-B-B-72dB) (SK)
Бренд Uniroyal
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 195
Сезона Целогодишна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!