text.skipToContent text.skipToNavigation
UNIROYAL Rain Sport 3 205/55 R16 91HIDMK-44418
4.850  ден
Цена
3.100  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2020

Производител: UNIROYAL
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 55
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 91H
Вид на возило Лично возило
носивост 91
Сезона Летна
ширина 205
висина 55
дијаметар 16 "
Бренд Uniroyal
Тип на производ Автомобилски гуми