text.skipToContent text.skipToNavigation

Uniroyal 215/55 R18 99V RainSport 5 XLID EK000522698

Uniroyal 215/55 R18 99V RainSport 5 XLID: EK000522698

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.460 ден

Uniroyal 215/55R18V RainSport 5 XL (99)V (C-A-B-72dB) (F)  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Uniroyal 215/55R18V RainSport 5 XL (99)V (C-A-B-72dB) (F)
Бренд Uniroyal
дијаметар 18
Висина 55
Ширина 215
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!