text.skipToContent text.skipToNavigation

Uniroyal 235/60R16 100H Rain Expert 5ID EK000427620

Uniroyal 235/60R16 100H Rain Expert 5ID: EK000427620

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.580 ден

Цена
6.790 ден

Производител: Uniroyal Сезона: Летна Вид на возило: Автомобил Ширина:235 Висина:60 Дијаметар: 16  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Shark Skin Technology! - Експерт во средната класа, произведен во фабриките на Continental во Германија,Романија и Франиција. Uniroyal значително го намалува "aquaplaning"-от со новиот дизајн на контактната површина RainSport 5 и Rain Expert 5. Дизајнот на контактната површина има одлични резултати на тестовите на реномираните сајтови AutoBild.uk и Adac.de  За повеќе информации може да не контактирате на контакт телефонот 02 3202 900 секој работен ден од 8 до 16 часот. Гумите се продаваат со датум на производство од тековната сезона. 
Бренд Uniroyal
дијаметар 16
Висина 60
Ширина 235
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!