text.skipToContent text.skipToNavigation

Uniroyal 275/40R19 101Y RainSport 5ID EK000439686

Uniroyal 275/40R19 101Y RainSport 5ID: EK000439686

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

12.080 ден

Цена
10.790 ден

Uniroyal 275/40R19 101Y RainSport 5  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Uniroyal 275/40R19 101Y RainSport 5
Бренд Uniroyal
дијаметар 19
Висина 40
Ширина 275
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!