text.skipToContent text.skipToNavigation

WINDFORCE 155/70R13T H/P CatchFors (75)TID EK000527276

WINDFORCE 155/70R13T H/P CatchFors (75)TID: EK000527276

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.740 ден

Цена
1.650 ден

WINDFORCE 155/70R13T H/P CatchFors (75)T- најбараниот кинески бренд повторно на залиха. Производство тековна сезона и фабрички цени!  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
WINDFORCE 155/70R13T H/P CatchFors (75)T- најбараниот кинески бренд повторно на залиха. Производство тековна сезона и фабрички цени!
Бренд Windforce
дијаметар 13
Висина 70
Ширина 155
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило