text.skipToContent text.skipToNavigation

WINDFORCE 175/70R14T 84T SnowBlazerID EK000463147

WINDFORCE 175/70R14T 84T SnowBlazerID: EK000463147

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.250 ден

Цена
2.100 ден

WINDFORCE 175/70R14T 84T SnowBlazer  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
WINDFORCE 175/70R14T 84T SnowBlazer
Бренд Windforce
дијаметар 14
Висина 70
Ширина 175
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!