text.skipToContent text.skipToNavigation

WINDFORCE 205/55R16 91V CatchFors HPID EK000439769

WINDFORCE 205/55R16 91V CatchFors HPID: EK000439769

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.580 ден

Цена
2.400 ден

WINDFORCE 205/55R16 91V CatchFors HP  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
WINDFORCE 205/55R16 91V CatchFors HP
Бренд Windforce
дијаметар 16
Висина 55
Ширина 205
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!