text.skipToContent text.skipToNavigation

WINDFORCE 205/70R15C MileMax (106/104)RID EK000527285

WINDFORCE 205/70R15C MileMax (106/104)RID: EK000527285

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.880 ден

Цена
3.600 ден

WINDFORCE 205/70R15C MileMax (106/104)R -товарна гума(за комбе) од најбараниот кинески бренд повторно на залиха. Производство тековна сезона и фабрички цени!  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
WINDFORCE 205/70R15C MileMax (106/104)R -товарна гума(за комбе) од најбараниот кинески бренд повторно на залиха. Производство тековна сезона и фабрички цени!
Бренд Windforce
дијаметар 15
Висина 70
Ширина 205
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!