text.skipToContent text.skipToNavigation

WINDFORCE 215/55R17W UHP CatchFors XL (98)WID EK000527290

WINDFORCE 215/55R17W UHP CatchFors XL (98)WID: EK000527290

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.550 ден

Цена
3.300 ден

WINDFORCE 215/55R17W UHP CatchFors XL (98)W- најбараниот кинески бренд повторно на залиха. Производство тековна сезона и фабрички цени!  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
WINDFORCE 215/55R17W UHP CatchFors XL (98)W- најбараниот кинески бренд повторно на залиха. Производство тековна сезона и фабрички цени!
Бренд Windforce
дијаметар 17
Висина 55
Ширина 215
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!