text.skipToContent text.skipToNavigation

WINDFORCE 275/35R20Y UHP CatchFors XLID EK000527739

WINDFORCE 275/35R20Y UHP CatchFors XLID: EK000527739

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.820 ден

Цена
5.500 ден

WINDFORCE 275/35R20Y UHP CatchFors XL  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
WINDFORCE 275/35R20Y UHP CatchFors XL
Бренд Windforce
дијаметар 20
Висина 35
Ширина 275
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!