text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE CatchPower 225/45 R17 94WIDEK000073317
3.450,00 ден
Нашата најниска цена
2.400,00 ден
WINDFORCE CatchPower 225/45 R17 94W

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

WINDFORCE CatchPower 225/45 R17 94W
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Windforce